Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Advocaat: ‘Rechtbank moet Jos Brech weer vrijlaten’

Redactie

Gerald Roethof, de advocaat van Jos Brech, vraagt de rechtbank in Maastricht om zijn cliënt weer vrij te laten. Dat meldtL1.

Roethof zegt niet alleen om vrijlaten van zijn client te vragen, maar om "nog veel meer dan dat". Wat de advocaat daarmee precies bedoelt, blijft onduidelijk. "Ik ga mijn verhaal eerst bij de rechtbank doen. Ik ga in elk geval zeggen dat justitie geen zaak heeft."

Vandaag beslist de rechtbank of de voorlopige hechtenis van Brech wordt verlengd. De maximale verlenging van de hechtenis is negentig dagen.

Eerder deze week zei de advocaat al dat volgens hem uit het dossier blijkt dat justitie zwak bewijs heeft. “Justitie heeft haar best gedaan om te horen van Jos B. wat ze van Jos B. wilden horen. Alle trucjes zijn geprobeerd”, aldus Roethof.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau