Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

PVV doet mee aan gemeenteraadsverkiezingen Groningen: ‘Blij met 1 zetel’

Redactie

De PVV doet mee met de gemeenteraadsverkiezingen in Groningen. Dat laat PVV-statenlid en senator Ton van Kesteren weten aan het Dagblad van het Noorden.

De partij is momenteel bezig met het samenstellen van de kandidatenlijst. Op 21 november zijn er gemeenteraadsverkiezingen voor de nieuwe gemeente Groningen. Daarin worden de huidige gemeenten Groningen, Ten Boer en Haren samengevoegd.

Van Kesteren zegt blij te zijn als de PVV 1 van de 45 zetels weet te bemachtigen. "Er moet een einde komen aan al die prestigeprojecten," zegt de senator. "Die kosten de burger alleen maar geld." Zo trok de gemeente vorige jaar de stekker uit een project waarbij aardwarmte gebruikt zou worden om woningen te verwarmen. Een ander project genaamd Infoversum, waarbij een koepelbioscoop werd gebouwd, ging in 2015 failliet slechts zestien maanden na opening. Het project kostte de gemeente 9,2 miljoen euro.

Van Kesteren noemt het een gemis dat de PVV nu niet in de gemeenteraad aanwezig is. "We moeten weer terug naar het gezond verstand."

LEES OOK: Groningse PVV-kandidaat blijkt aspirant-lid van motorclub en trekt zich terug

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau