Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Geen gewonden onder het puin van ingestorte parkeergarage Wormerveer

Redactie

De speurhonden van de politie hebben geen slachtoffers gevonden onder het puin van de ingestorte parkeergarage in Wormerveer, meldt Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland.

De tweede verdieping van de parkeergarage boven een supermarkt aan Plein 13 in Wormerveer is vanmiddag deels ingestort en terechtgekomen op de eerste verdieping. Er is een oppervlakte van 360 vierkante meter ingestort.

De hulpdiensten waren snel ter plaatse en met behulp van speurhonden heeft de politie onderzocht of er binnen slachtoffers waren. Dit is gelukkig niet het geval. Wel heeft het ambulancepersoneel twee omstanders behandeld vanwege stressklachten.

Het personeel van de supermarkt is opgevangen en het naast gelegen pand wordt uit voorzorg ook ontruimd. Of er schade is aan de winkels is nog niet bekend.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau