Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

BREAKING: Man aangehouden wegens dreigen met aanslag op de Tweede Kamer

Redactie

Een 26-jarige man is dinsdag op het Centraal Station van Den Haag opgepakt wegens het dreigen met een aanslag op de Tweede Kamer.

Volgens de politie leek hij in een video op Facebook aanslag aan te kondigen op Geert Wilders, de organisator van de cartoonwedstrijd van de PVV, of op het parlementsgebouw.

De melding van de video kwam maandag binnen bij de politie, dat dinsdagochtend leidde tot de aanhouding van de man.

Vermoedelijk wordt de verdachte vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. Hij wordt verhoord en zit in volledige beperkingen. Zijn identiteit moet nog worden vastgesteld.

Wegens de ernst van de dreiging is de driehoek in Den Haag (burgemeester, politie en justitie) bijeengekomen. Alle scenario's worden opengehouden.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau