Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

‘Zieke geest’ plaatst gevaarlijke palen in Loosdrechtse plassen

Redactie

De gemeente Wijdemeren waarschuwt mensen voor zes levensgevaarlijke palen in de Loosdrechtse plassen. Ze zijn net onder het wateroppervlak geplaatst door een onbekend persoon.

Doordat de palen net onder het wateroppervlak liggen, kunnen levensbedreigende situaties ontstaan, valt op het Facebookaccount van de gemeente te lezen. "Ze zijn voor boten en waterskiërs slecht zichtbaar; een zeer gevaarlijke situatie!"

Voorzichtig zijn

De palen zijn volgens de gemeente ontdekt op de Derde en Vijfde Plas, ongeveer 25 meter uit de kant van de eilanden ‘De Meent’ en ‘Het Weer’. "Wees dus voorzichtig als je hier het water op gaat."

'Walgelijk'

Onder het Facebookbericht van de gemeente reageren mensen verbijsterd: "Walgelijk dit", "Je bent toch ziek in je kop" en "Wat een gekken". Mensen roepen elkaar vooral op voorzichtig te zijn in de plassen.

Het is nog onbekend wie de balken geplaatst heeft en waarom ze geplaatst zijn. Aangezien ze haast niet ongezien geplaatst kunnen worden, is de kans groot dat mensen het hebben zien gebeuren.

Heb je meer informatie of weet je wie de palen heeft geplaatst, bel dan de gemeente via 14 035 of (030) 29 74 000..

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau