Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Moordenaar twaalfjarige jongen uit Breda opgepakt in Colombia

Redactie

Een van de moordenaars van de twaalfjarige Danny, die in 2010 in Breda werd doodgeschoten, is vrijdag in Colombia aangehouden. De 36-jarige Brit is in 2015 bij verstek veroordeeld tot een gevangenisstraf van twintig jaar, zo meldt het ANP.

De Brit heeft zich de afgelopen jaren vermoedelijk schuilgehouden onder een valse Colombiaanse identiteit. De Nederlandse politie en de Colombiaanse autoriteiten kwamen hem volgens het OM op het spoor toen hij zijn ouders op bezoek kreeg.

Woonwagen

Danny stierf in juli 2010 toen de woonwagen waarin hij zat met kogels werd doorzeefd. Dat zou een vergeldingsactie zijn geweest, omdat de familie een partij van 400 kilo cocaïne zou zijn kwijtgeraakt. Voor de moord zijn drie mannen tot twintig jaar cel veroordeeld.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau