Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Krakersgroep We Are Here verplaatst naar Amstelveen: ‘Tijd voor dialoog met gemeente’

Redactie

Krakersgroep We Are Here heeft Amsterdam verlaten en heeft vannacht een kantoorpand gekraakt in Amstelveen. Het om om een leegstaand kantoorpand aan de Mr. G. Groen van Prinstererlaan, meldt AT5.

"We hopen in dit pand tijd te hebben om aan onze asielprocedures te werken en het dialoog aan te gaan met de gemeente", laat We Are Here weten in een persbericht. Volgens de stadsomroep wil de eigenaar van het pand het gebouw slopen om er zo nieuwe appartementen neer te zetten. Het zou gaan om ongeveer 300 appartementen.

LEES OOK: Kraker raakt op beeld slaags met bewoner van Amsterdams pand: ‘Dit is inbreken!’

Gisteren moest de krakersgroep vertrekken uit de woningen in de Rudolf Dieselstraat in Amsterdam. Om een ander onderkomen te vinden, probeerden ze een woning aan de Weesperzijde te kraken. Dit pand bleek echter bewoond en dat zorgde voor een confrontatie met de bewoners.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau