Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Man mishandelt tiener na gooien met waterballonnen: hoofd tegen auto geslagen

Redactie

Een 13-jarige jongen is op 8 mei mishandelt nadat hij waterballonnen aan het gooien was op voorbijvarende boten vanaf de Stadionkade in Amsterdam. Dat meldt De Telegraaf. Een opvarende werd zo boos dat hij zijn boot aanmeerde om de jongens een lesje te leren.

De man kreeg een van de jongens te pakken en greep hem bij zijn keel. De jongen kreeg daarna een aantal klappen en werd met zijn hoofd meerdere malen tegen een auto geslagen.

De politie is op zoek naar getuigen van de mishandeling. Volgens de politie moet minimaal één vrouw de mishandeling op de Rubensstraat hebben gezien.

De politie heet ook een signalement verspreid van de man. Het gaat om een blanke man van ongeveer 1.70 meter lang. Daarnaast had hij een fors postuur. Mensen met meer informatie worden opgeroepen zich te melden bij de politie.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau