Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Mercedes scheurt met 202 km/u over A2: ‘Garage adviseerde flink gas te geven’

Redactie

Politieagenten betrapte gisteren tijdens een videosurveillance een automobilist die het wel erg bont maakte. Een man uit Geldrop reed in zijn Mercedes met 202 km/u over de A2 bij Best.

Eenmaal aan de kant gezet door de politie, had hij een vreemde smoes voor zijn exceptionele snelheid. De man zei tegen de agenten dat zijn garage hem had geadviseerd een keer goed gas te geven 'om de katalysator schoon te blazen', zo meldt de politie op Twitter.

Zijn katalysator mag dan misschien weer schoon zijn, maar de man moest tot zijn spijt wel zijn rijbewijs inleveren.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau