Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Peuter gewond na crash van drone bij kinderdagverblijf in Groningen

Redactie

Een peuter is vanmiddag gewond geraakt toen een drone crashte bij kinderdagverblijf Hamertje Tik in Groningen. Dat meldt Het Dagblad van het Noorden. De peuter hield een gekneusd voetje over aan het ongeluk.

Volgens het kinderdagverblijf kwam het apparaat uit het niets uit de lucht vallen. De politie deed direct een buurtonderzoek en wist de eigenaar van de vliegende camera te achterhalen. De apparatuur is in beslag genomen.

Vervolging

Het Openbaar Ministerie moet nu bepalen of de eigenaar wordt vervolgd. "Die kans is groot’’, aldus politiewoordvoerder Anne van der Meer tegen de krant. "Een drone mag niet boven bebouwing vliegen en geen mensen in gevaar brengen. Hier zijn beide regels overtreden."


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau