Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

10 jaar cel en tbs voor doden Djamila (12): ‘Er ontplofte een bom in mijn hoofd’

Redactie

Het Openbaar Ministerie (OM) heeft vandaag tien jaar cel en tbs geëist tegen Freddy D., zo meldt ANP. D. wordt verantwoordelijk gehouden voor de dood van de twaalfjarige Djamila, de dochter van zijn vriendin.

De 47-jarige man uit Hoogeveen zou Djamila eerst gedwongen hebben te kijken hoe hij zichzelf bevredigde en daarna hebben gewurgd in zijn auto.

Het meisje woonde met haar moeder en broertje op een zorgboerderij in het Drentse Nieuweroord. Daar woonde Freddy D. ook. Hij vertelde na zijn aanhouding dat hij verliefd was op het het twaalfjarige meisje en seks met haar wilde. Op die bewuste dag was hij met haar op pad om een cadeautje voor haar moeder te kopen.

Toen hij zijn geslachtsdeel uit zijn broek haalde en toenadering zocht, begon Djamila te gillen. "Er ontplofte een bom in mijn hoofd", zei hij in de rechtszaal.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau