Kanye West: ‘400 jaar slavernij is een keuze’
Rapper Kanye West heeft in een interview met roddelsite TMZ gezegd dat slavernij voor een deel 'een keuze was'.
"Als je hoort over '400 jaar slavernij'...400 jaar? Dat klinkt als een keuze", aldus de rapper. "We zijn mentaal gevangen."
Make America Great Again
De rapper, bekend van nummers als Who will survive in America, New Slaves en Diamonds from Sierra Leone, is al een paar weken in het nieuws omdat hij steun heeft uitgesproken voor Donald Trump en 'rechtse' idealen.
"Ik hou gewoon van Trump, dat is m'n boy", aldus de hiphopper, die onlangs verscheen met een Make America Great Again-petje, tegen TMZ.
West snapt niet dat Trump, die vroeger vanwege zijn rijkdom erg populair was bij rappers, geen goed meer kan doen bij de hiphop-gemeenschap sinds hij in het Witte Huis zit.