Online verkoper bol.com sloopt Dotan: ‘Prachtig album’
Het online warenhuis bol.com heeft met een inhaker gereageerd op het recente schandaal rondom het 'trollenleger' van Dotan. De zanger zou zich op sociale media bedienen van een aantal fake-accounts waarmee hij voor zichzelf reclame maakte.
Datzelfde doet bol.com nu voor hem. In een plaatje op de site valt het album 7 Layers van de zanger te bewonderen. Een recent die D. Otan heet heeft het vijf sterren gegeven en noemt het een "prachtig album".
Leuker zijn de comments onder de post, waarin bol.com zichzelf lof toezwaait ("bol.com is echt lit!) om vervolgens excuses aan te bieden. "Het spijt ons dat we zelf op onze post hebben gereageerd. We waren heel naïef, veel te ambitieus en onzeker denken we."