Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Enkelbandknipper na twee weken vluchten gepakt, moet 14 jaar de cel in

Redactie

De politie heeft een dertigjarige Heerlenaar die eind maart zijn enkelband doorknipte en ervandoor ging, maandagochtend weer opgepakt. Dat meldt persbureau ANP. De man was tot veertien jaar cel veroordeeld om zijn aandeel bij de moord op een 29-jarige eigenaar van een shishalounge.

Het slachtoffer werd op 8 februari 2017 doodgeschoten tijdens een overval op zijn woning in Geleen. De dertigjarige verdachte werd eerder uit voorarrest vrijgelaten. Wel moest hij tot de uitspraak van de rechtbank op 29 maart een enkelband dragen. Hij ging er echter vandoor.

De politie pakte de man maandagochtend op in een woning in Maastricht nadat hij was opgespoord door het Team Criminele Inlichtingen Limburg.

Twee andere verdachten in deze moordzaak kregen elk 24 jaar celstraf.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau