Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

SP-leider Marijnissen heeft flinke hersenschudding na ‘harde smak op hoofd’

Redactie

Lilian Marijnissen heeft een flinke hersenschudding opgelopen nadat ze een harde smak heeft gemaakt op de vloer van het restaurant waar ze wat wilde gaan eten. Dat meldt de politica op haar Facebook-pagina. "De komende dagen moet ik even rustig aan doen."

Op doktersadvies moest Marijnissen een nacht doorbrengen in het ziekenhuis. "Gelukkig valt het allemaal mee en ben ik er met een flinke hersenschudding goed vanaf gekomen", schrijft ze.

Ze is ontzettend blij met de hulp die ze heeft gekregen, voegt ze daar nog aan toe. "Alle lieve mensen die mij hebben geholpen: heel erg bedankt voor jullie hulp en goede zorgen! Voor de helden van de ambulance en de eerste hulp: jullie zijn kanjers, jullie doen fantastisch werk."

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau