Baudet reageert op viral-filmpje: ‘Schaam me niet voor mijn danskwaliteiten’
Thierry Baudet heeft voor de camera van Dumpert gereageerd op het opmerkelijk filmpje dat tijdens de uitslagenavond van de verkiezingsavond werd gemaakt door AT5. Op de video is een enthousiast dansende Baudet te zien, terwijl hij meermaals schreeuwt: "Kan de microfoon aan?!"
Niemand reageerde echter op zijn oproep en dus stond Baudet alleen te dansen en zingen.
"Ik had er helemaal niet bij stilgestaan dat het ook uitgezonden werd", aldus Baudet, die ontkent dat het een stunt was van zijn partij. "Maar ik vind het prima, ik schaam mij niet voor mijn danskwaliteiten. Die zijn...", probeert een Baudet zijn danspasjes goed te praten terwijl hij in lachen uitbarst.
LEES OOK: VIDEO: Rappende Baudet viert feest na uitslag: ‘Kan de mi-cro-foon aan?’
"Zo zie je maar dat een beetje enthousiasme het hele land meekrijgt", aldus Baudet over de videohit. "Dat is natuurlijk wat we politiek willen doen en als dat zo gebeurt is dat misschien ook leuk."
Veel mensen maakte opvallende bewerkingen van de video's. Baudet kon dat wel waarderen. "Ik vind het leuk dat mensen het leuk vinden en er mee aan de slag gaan", aldus de leider van Forum voor Democratie, die aangeeft nog altijd blij te zijn met de verkiezingsuitslag in Amsterdam.