Trein ramt trampoline
Tussen Alphen aan den Rijn en Gouda is een trein tegen een trampoline gebotst, zo meldt persbureau ANP. Daardoor rijden er voorlopig geen treinen op het traject. Het is nog niet bekend hoe lang dat duurt.
De NS rijdt vandaag sowieso met minder treinen in heel Nederland. De spoorwegorganisatie roept om zo kort mogelijk voor vertrek naar de reisadviezen te kijken.
Ook in België is door de hevige wind een trampoline op het spoor terechtgekomen, meldt Het Nieuwsblad. Daardoor reden er tijdelijk geen treinen op de spoorlijn tussen het West-Vlaamse Zedelgem en Torhout. Inmiddels is het verkeer weer aan het opstarten.
Alphen a/d Rijn-Gouda: er rijden geen treinen vanwege een aanrijding met een trampoline. https://t.co/axyyfHaEPO #ApnGd
— NS online (@NS_online) January 18, 2018