Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

BREAKING: ‘Realityster Barbie ging out door de drugs’

Redactie

Samantha de Jong, beter bekend als Barbie, is vorige week onwel geworden door overmatig drugsgebruik. Dat verteld haar manager Jake Hampel aan De Telegraaf.

Ze is opgenomen in een gespecialiseerde kliniek en werkt daar aan haar herstel. Ze verkeert op dit moment in redelijk goede gezondheid.

Haar manager laat weten dat ze nu met rust gelaten wil worden. "Het eerste en enige belang van de familie is om Samantha in alle rust te laten herstellen. Dat is ook Samantha’s wens. Dat kan alleen als ook de omstandigheden rond haar verblijf en haar persoon en de familie rustig zijn. Daarom vragen we iedereen met klem, fans en pers, om Samantha, Michael, de kinderen en de familie nu rust te gunnen. Tenslotte willen Samantha en de familie iedereen bedanken die steun heeft betuigd."


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau