Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Rel in Saoedi Arabië: vader huwelijkt dochter ‘per ongeluk’ uit aan twee mannen

Redactie

Een Saoedische man moet voor de rechter verschijnen omdat hij zijn dochter aan twee mannen heeft uitgehuwelijkt. Dat meldt De Telegraaf op basis van Saoedische media.

De dubbele uithuwelijking zou in strijd zijn met de sharia. De openbaar aanklager heeft daarom geëist dat de man streng wordt gestraft.

De vader zou zijn dochter opnieuw hebben uitgehuwelijkt nadat haar eerste man vertrokken was naar een andere stad. Toen dit de eerste man ter ore kwam zocht hij contact met de tweede man. Zij besloten toen samen de gang naar de rechter te maken.

De vader claimde dat zijn dochter van haar eerste man gescheiden was, maar dat hij was vergeten de papieren in te sturen.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau