Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Schokkende video: Nederlandse imam mishandelt moskeeklas

Redactie

De Rotterdamse imam Haroen K. heeft zijn buitenlandse veroordeling stilgehouden voor moskeegangers. K. werd eerder wegens kindermishandeling veroordeeld in Engeland, en daar zijn nu schokkende beelden van uitgekomen.

Dat meldt De Telegraaf.

Op de beelden is te zien hoe de imam zijn moskeeklas agressief benadert. Hij slaat een kind in de nek, geeft een ander een klap, trekt aan iemands oor en steekt met een pen. Er zijn vier slachtoffers, de jongste 9 jaar oud.

Haroen K. heeft zijn veroordeling tot 100 uur werkstraf niet opgebiecht aan de moskeegangers in Rotterdam. Die weten dus van niets, of ze doen de geruchten over de affaire in Engeland af als roddels.

K. zegt over zijn veroordeling dat 'een kind hem verrot schold.' "Toen deed ik dat. Ik heb mijn excuses aangeboden. Ik mocht dat niet doen”, zegt hij tegen De Telegraaf.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau