Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Nederlandse pedofiel in Thailand ‘betrapt’ met 10-jarige

Redactie

De 51-jarige Reinold K. uit Coevorden is gisteren in de Thaise badplaats Hua Hin aangehouden door de lokale politie op verdenking van kindermisbruik. Dat melden Thaise media.

K. was in het gezelschap van een 10-jarige jongen toen hij werd gearresteerd. Ook werden in zijn appartement seksspeeltjes en computerapparatuur aangetroffen. Volgens de Thaise politie nam K. regelmatig minderjarigen mee naar zijn appartement voor betaalde seks. Hij zou hier ook video-opnamen van hebben gemaakt. Hij plaatste zelfs foto's van hemzelf in het gezelschap van kinderen op Twitter.

Volgens het AD woonde K. al dertien jaar in Thailand. Hij dreef in het land een handel in onroerend goed.

K. zou voor zijn vertrek uit ons land hier ook al eens zijn aangeklaagd voor kindermisbruik. In die zaak kwam het echter nooit tot een veroordeling.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau