Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Premier Sint-Maarten afgezet

Redactie

Het parlement van Sint-Maarten heeft premier William Marlin en vijf andere ministers vandaag afgezet. De lokale krant The Daily Herald meldt dat de meerderheid van de Staten een motie van wantrouwen tegen de bestuurders steunt.

Marlins positie wankelde al nadat hij had geweigerd akkoord te gaan met de voorwaarden die Nederland aan het eiland heeft gesteld voor hulp bij de wederopbouw na de verwoestende orkaan Irma. De zogeheten Staten van Sint-Maarten hebben nu besloten akkoord te gaan met de eisen uit Den Haag, meldt persbureau ANP.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau