Max Verstappen wint Grand Prix van Mexico met grote afstand
Max Verstappen heeft vandaag zijn derde zege tijdens een Grand Prix binnengesleept. De twintigjarige Nederlander was met afstand de snelste in de Grand Prix van Mexico. Dat meldt persbureau ANP.
Verstappen won vier weken geleden ook al de Grand Prix in Maleisië. In Mexico legde de coureur met een fantastische start de basis voor zijn derde eindzege uit zijn loopbaan.
De coureur passeerde Sebastian Vettel, de Duitser van Ferrari, die van pole mocht vertrekken. Vervolgens zag hij in zijn achterspiegel hoe Lewis Hamilton en Vettel elkaar raakten. De nummers één en twee van de tussenstand van de wereldtitelstrijd moesten hun racewagens laten repareren en werden veroordeeld tot een lange inhaalrace.
De Brit Lewis Hamilton heeft na vandaag zijn vierde wereldtitel in de Formule 1 gewonnen. De 32-jarige Hamilton kwam zondag tijdens de Grand Prix van Mexico in zijn beschadigde Mercedes niet verder dan een negende plaats. Toch was dat voldoende voor de eindzege van dit seizoen.