Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Man opgepakt nadat hij aan agent vraagt: ‘Bent u een dealer?’

Redactie

Een 21-jarige en 23-jarige man zijn beiden aangehouden voor handelen in harddrugs. De verdachten liepen vannacht tegen de lamp toen een van hen een agent aansprak, meldt de politie.

Een van de mannen tikte op de ruit van een agent die in een onopvallende auto zat. Toen de agent zijn raam opende, vroeg de man of hij misschien een drugsdealer was.

De agent ontkende te handelen in verdovende middelen, en de mannen vertrokken onverrichter zaken in hun auto. Even later reed dezelfde auto opnieuw langs. De politie besloot de mannen een stopteken te geven en hun auto te controleren.

In de auto vond de politie meerdere telefoons, wikkels met harddrugs en een groot geldbedrag in contanten. Het tweetal is aangehouden op verdenking van drugshandel.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau