Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Man noemt parkeerwachters ‘NSB’ers’: 500 euro boete

Redactie

Een 23-jarige man uit Groningen is door de politierechter veroordeeld tot het betalen van een boete van 500 euro. Hij had begin dit jaar parkeerwachters uitgescholden voor 'NSB'ers'.

Volgens RTV Drenthe was de man het oneens met de boete die hij kreeg omdat hij maar een paar minuten bij zijn auto weggeweest was. Toen de parkeerwachters hem desondanks een prent gaven ging hij door het lint en schold hij de beambten verrot.

De boze Groninger werd in 2012 ook veroordeeld voor het beledigen van ambtenaren in functie. Hij kreeg toen een taakstraf.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau