Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

KLM-toestel verliest deel van romp

Redactie

Een Boeing 777 van KLM heeft vlak na het opstijgen een paneel verloren. Het toestel was onderweg van Japan naar Amsterdam. Dat meldt het AD.

Boven op auto

Het vliegtuig vloog boven het Japanse Osaka toen het onderdeel van de romp loskwam. Het paneel viel boven op een auto. Het dak en de achterruit van de auto raakte daarbij beschadigd.

Toestel doorgevlogen

Ondanks dat het onderdeel van 2,5 km hoogte naar beneden viel, raakte er niemand bij het incident gewond.

Het toestel is doorgevlogen naar Amsterdam. Er wordt nog onderzocht hoe het paneel los is geraakt.

Eerder werd melding gemaakt dat er een vleugeldeel was verloren, maar dit blijkt een deel van de romp te zijn, meldt persbureau ANP. Welk deel kon een woordvoerder van KLM niet zeggen.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau