Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Peuter overleeft overstroming door zich vast te klampen aan dode lichaam moeder

Redactie

Een Amerikaanse vrouw van 41 jaar is gisteren overleden toen zij haar anderhalf jaar oude dochter probeerde te redden van een overstroming die hen overviel toen ze in de auto zaten. Dat meldt de politie van het Texaanse stadje Beaumont, waar het voorval plaatshad, op Facebook.

Toen het koppel kwam vast te zitten in hun auto verliet de moeder samen met haar dochter de auto. De stroming werd hen echter te machtig en beiden werden meegesleept richting een nabij kanaal. Bijna een kilometer verderop zagen reddingswerkers het bewegingsloze lichaam van de moeder voorbij drijven. De peuter klampte zich daar stevig aan vast.

Toen de twee uit het water werden gevist had de moeder al het bewustzijn verloren. Een poging haar te reanimeren mocht niet baten. Zij overleed later. Het kindje was ernstig onderkoeld maar kon met succes worden behandeld.

Volgens de politie heeft de moeder "zonder twijfel het leven van haar kind gered", zo meldt USA Today.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau