Julian (7) toch overleden op moment van de aanslag
Het zevenjarige Australisch-Britse jongetje Julian is toch tijdens de terroristische aanslag in Barcelona overleden. Er is gewacht met een officiële bevestiging totdat de vader van het jongetje hem kon identificeren in Barcelona. Lange tijd was er verwarring rondom het jongetje, waarbij gisteren geïnterpreteerd werd dat hij bij zijn moeder zou zijn in het ziekenhuis.
De politie meldde gisteren dat alle dodelijke slachtoffers en gewonden bekend zijn. Daarbij werd niet gecommuniceerd of Julian daarbij zat, er is toen door verschillende media vanuit gegaan dat hij bij zijn moeder was in het ziekenhuis.
Naar alle waarschijnlijkheid is Julian geschept door het busje dat over de Ramblas reed. Hij liep daar met zijn moeder, die nog gewond in het ziekenhuis ligt. De opa van Julian deed een oproep op Facebook om uit te kijken naar het jongetje. Van de moeder was vrij snel duidelijk in welk ziekenhuis ze lag, maar van Julian ontbrak lang elk spoor. In totaal zijn er nu tien dodelijke slachtoffers geïdentificeerd, meldt de krant El Mon.