Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

IS-strijders willen ‘ezel-bom’ maken, maar blazen zichzelf op

Redactie

Drie IS-strijders in Noord-Irak hebben zichzelf opgeblazen toen ze probeerden een bom te bevestigen aan een ezel. Ook raakten er vijf gewond bij de explosie, meldt The Daily Mail.

Bommen bevestigen aan dieren zou een nieuwe manier zijn om aanslagen te plegen, meldt de Britse site. Toen de terroristen aan het experimenteren waren ging het ezel-bomvest echter vroegtijdig af, wat voor drie mannen de dood betekende.

Het was waarschijnlijk de bedoeling om het arme dier richting het Hamreen-gebergte in noordoost-Irak te sturen. Daar zou de ezel dan tot ontploffing worden gebracht als hij in contact zou komen met veiligheidstroepen.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau