Vrouw mishandelt agent voor ogen kinderen
Een 26-jarige vrouw is gisterenavond in Breda aangehouden omdat ze een politieagent heeft geslagen en geschopt. Dat meldt de politie op haar website. De vrouw trapte de agent tegen zijn bovenbeen en sloeg hem tegen zijn neus. Volgens een man, die de vrouw probeerde tegen te houden, had de vrouw gedronken.
Om 02:40 uur kreeg de politie melding dat een vrouw in een auto zat die hard gilde. Een man probeerde te voorkomen dat ze wegreed met de auto waar ook drie kinderen in zaten. Hij vertelde de agenten dat zijn verloofde alcohol had gedronken en dat hij wilde voorkomen dat ze ging autorijden.
Klap tegen neus
Toen de agenten vroegen of de vrouw uit wilde stappen, werkte ze in eerste instantie mee. Plotseling begon de vrouw te schreeuwen. Eén van de kinderen raakte erg overstuur en begon te huilen. De vrouw sloeg wild om zich heen en trapte een agent tegen zijn bovenbeen.
Ook sloeg zij de agent tegen zijn neus. De vrouw is aangehouden voor mishandeling van een ambtenaar in functie en werd meegenomen naar het bureau.