Zeker 11 vrouwen aangerand of verkracht in Rotterdamse nachtclub
Een nachtclub in Rotterdam is op last van de burgemeester gesloten nadat zeker elf vrouwen zijn gedrogeerd en in de buurt van de club zijn aangerand of verkracht. Volgens RTV Rijnmond spreekt de gemeente van een 'schokkende situatie'.
Het gaat om Club Vie, een populaire uitgaansgelegenheid. De aanrandingen en verkrachtingen vonden plaats in het afgelopen half jaar. De misdrijven zijn niet gepleegd in de club zelf, maar de slachtoffers en de daders hebben elkaar wel allemaal ontmoet in de club en zijn toen naar een hotel of woning gegaan.
Nieuwe slachtoffers
De eigenaar van de club is in april van dit jaar op de hoogte gesteld van de zedendelicten. Toen stond de teller op acht, maar sinds begin juli zijn daar drie nieuwe slachtoffers bijgekomen.
Volgens de eigenaar heeft hij 'er alles aan gedaan om dit te voorkomen'. Zo plaatste hij naar eigen zeggen waarschuwingsborden en huurde hij extra beveiligers in om vrouwelijke klanten naar hun auto te begeleiden. "Ook ik baal ontzettend van de situatie", aldus de eigenaar.
De club krijgt van de gemeente drie maanden de tijd om de boel op orde te brengen.