Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Meisje (15) smeekt om hulp na verkrachting, maar ‘redder’ verkracht haar opnieuw

Redactie

Een 15-jarig meisje is in de Britse stad Birmingham afgelopen dinsdagavond twee keer verkracht. Toen het meisje na de eerste verkrachting opzoek ging naar hulp, verkrachtte haar 'redder' haar ook.

Het meisje liep in de buurt van het station, meldden Britse media. Toen het meisje afscheid had genomen van een vriend, benaderde een man in een trainingsbroek haar en verkrachtte haar op een afgelegen plek.

Daarna probeerde het meisje een auto te stoppen om hulp te halen. Een man in een auto leek haar in eerste instantie te willen helpen, maar inplaats hiervan verkrachtte hij het zojuist getraumatiseerde meisje opnieuw.

De politie is een klopjacht begonnen om de twee mannen. Volgens politieberichten hebben beiden mannen Aziatisch uiterlijk en zijn ze begin twintig. De twee verkrachtingen worden als aparte zaken behandeld.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau