Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Spelende kinderen vinden twee pistolen in de bosjes

Redactie

Twee kinderen in Wormerveer hebben zaterdag twee pistolen gevonden. Dat meldt de politie vandaag.

De kinderen waren aan het spelen toen zij in de bosjes de twee pistolen ontdekten. Het gaat om een seinpistool en een startpistool. De wapens zijn na de melding direct in beslag genomen.

Schot gelost

Volgens de politie zijn de wapens niet dodelijk, maar kan het alarmpistool mogelijk wel iemand verwonden. Volgens een ooggetuige is er na de vondst ook met een van de wapens geschoten. De politie kan dit niet bevestigen.

De politie tast nog in het duister naar de reden waarom de pistolen zijn gedumpt. Het bezit van deze wapens is niet toegestaan.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau