VIDEO: Politiebus gekanteld en agenten aangevallen in Schilderswijk
Bij een ongeval in de Schilderswijk in Den Haag is gisterenavond laat een politiebus gekanteld nadat deze in botsing kwam met een auto. Vervolgens werden collega-agenten bekogeld met stenen bij het onderzoek.
Het is onduidelijk of de politie zwaailichten voerde en mogelijk door rood reed. De inzittende agenten zijn lichtgewond geraakt bij het ongeluk, meldt Regio15.
'Allah Akbar'
Het onderzoek na afloop van het ongeluk werd verstoord door enkele jongeren. Ze maakten het afzetlint kapot, scholden, schreeuwden 'Allah Akbar' en gooien met stenen naar de onderzoekende agenten. Een steen liet de ruit van een politiewagen sneuvelen. Ook werd er op straat een WC-pot kapot gegooid. Onder meer met de hulp van honden is de groep uit elkaar gedreven.