Politie zoekt alsnog getuigen in zaak overleden 8-jarige Sharleyne
Het Openbaar Ministerie zoekt nieuwe getuigen die mogelijk meer weten over de dood van de 8-jarige Sharleyne uit Hoogeveen. Het meisje kwam in 2015 onder verdachte omstandigheden om het leven. Ze werd dood gevonden onderaan een flat, waar zij op de tiende etage met haar moeder woonde.
Doden Liegen Niet
Eerder besloot justitie de moeder niet te vervolgen, tot woede van de vader. In januari toonde forensisch patholoog Frank van de Groot in het WNL-programma Doden Liegen Niet aan dat het meisje niet van het balkon kon zijn gevallen. Daardoor kon er een zaak aangespannen worden tegen de moeder van het meisje.
LEES OOK: Vader ‘vermoorde’ Sharleyne (8) dient klacht in tegen geheime documenten OM
De politie denkt nu dat er mogelijk mensen zijn die iets hebben gezien. "Het kan zijn dat er getuigen zijn die op de dag van het overlijden van Sharleyne, maar wellicht ook daarvoor of daarna, dingen gehoord of gezien hebben die mogelijk relevant kunnen zijn", stelt de politie in een persbericht. "En die om welke reden dan ook tot op heden nog niet met de politie hebben gesproken. Het rechercheteam wil graag met deze personen in contact komen."