Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Vijf jongeren opgepakt voor mishandeling vrijwillige ‘buurtvaders’

Redactie

De politie heeft vandaag vijf jongeren aangehouden die dinsdagavond een buurtpreventieteam hebben mishandeld in Almere. De heftige beelden van de mishandeling circuleren op sociale media.

De identiteit van de jongens kon achterhaald worden door de videobeelden van de vechtpartij, schrijft het AD. De groep kon vandaag worden opgepakt en verhoord.

Niet op tijd voor arrestatie

De groep jongens kreeg het aan de stok met de mannen van het vrijwillige buurtpreventieteam bij treinstation Almere Muziekwijk en die ruzie liep uit op een vechtpartij. De politie werd snel gewaarschuwd maar was niet op tijd om de relschoppers, die minderjarig zijn, te arresteren.

Aangifte

De vier 'buurtvaders' hebben de volgende dag aangifte gedaan van mishandeling, belediging en het vernielen van een fiets.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau