Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Jonge relschoppers Feyenoord vrij om eindexamen te doen

Redactie

De officier van justitie heeft voor één of twee verdachten van de rellen na Excelsior – Feyenoord met zijn hand over het hart gestreken. Zij zijn vrijgelaten, omdat ze in mei eindexamen doen.

Van de honderd relschoppers die zondag zijn opgepakt, zaten er gisteren nog circa veertig vast, meldt De Telegraaf. Zij worden voornamelijk verdacht van openbare geweldpleging, aldus het Openbaar Ministerie. Vandaag of morgen wordt duidelijk of zij worden vrijgelaten of voorgeleid aan de rechter-commissaris.

Tijdens het kampioensfeestje mogen ze echter niet in de buurt van de Kuip of de Coolsingel vieren. Zij krijgen allemaal een gebiedsverbod opgelegd.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau