Yasset en Mohamed weer welkom na keukenrolsprong
Yasset en Mohamed zijn weer welkom om te komen werken bij de Albert Heijn in Den Bosch. Vorige week werden de jongens ontslagen, omdat zij na sluitingstijd op een stapel keukenrollen sprongen. Die beslissing is nu teruggedraaid, meldt het Brabants Dagblad.
Een woordvoerder van de supermarktketen stelt dat er te snel gehandeld is. "We zijn bij nader inzien te snel tot ontslag overgegaan. Een waarschuwing was in deze zaak passender geweest", aldus de woordvoerder tegen de krant.
De jongens waren vorige week erg verbaasd toen zij na twee jaar dienst ineens op staande voet werden ontslagen. "Het was al sluit dus we dachten, laten we een beetje spelen, weet je wel. Verstand op nul, gaan", zei Yasset vorige week tegen WNL. “Onze teamleider zei ‘ruimen jullie de troep wel op jongens?'”
Geen speeltuin
De jongens dachten dat de kous daarmee was afgedaan, maar werden twee dagen later alsnog ontslagen. Die beslissing wordt nu teruggedraaid door de Albert Heijn. Vandaag volgt een gesprek tussen beide partijen, maar Yasset en Mohamed hebben positief gereageerd op de excuses van de supermarkt. "We willen wel benadrukken dat een supermarkt geen speeltuin is, ook niet voor onze medewerkers", aldus de woordvoerder.