Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Jongen (10) verkoopt te weinig lootjes en mag nooit meer voetballen bij club

Redactie

Een tienjarig jongetje mag nooit meer voetballen bij zijn voetbalclub, omdat hij te weinig lootjes heeft verkocht voor de jaarlijkse nieuwjaarsloterij. Dat meldtOmroep Brabant.

De jongen, al vier en een half jaar lid van de club, moest voor 25 euro aan lootjes verkopen, maar verkocht er 'slechts' tien. De club sommeerde het jeugdspelertje vervolgens alsnog 15 euro extra te betalen. Toen zijn moeder dat weigerde, werd hij geroyeerd als lid van de club. Volgens de regionale omroep is de jongen hierdoor ook niet langer speelgerechtigd bij de voetbalbond KNVB.

Het spelertje is er kapot van. "Hij heeft twee dagen hoofdpijn gehad en moeten overgeven", vertelt zijn moeder, die boos is op de club. “De meeste ouders betalen gewoon om geen gezeur te hebben. Maar ik vind dat je als club gewoon blij moet zijn met elke euro. Nu komt het op mij over alsof hij een zwaar misdrijf heeft gepleegd.”

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau