Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Brand in de Efteling: attracties gesloten

Redactie

In pretperk de Efteling in Kaatsheuvel (Noord-Brabant) is vanochtend brand ontstaan. Door een nog onbekende reden vlogen drie kerstbomen in brand. Ook raakte een blokhut beschadigd.

Volgens Omroep Brabant werd de brand snel geblust door medewerkers van het pretpark. De brandweer heeft de brand nageblust.

Failed to load content from twitter.com. Status Code: 404

Vanwege de brand werden twee attracties gesloten. Eén van die attracties, de achtbaan Vogelrock, is inmiddels weer open. De andere attractie moet later vanmiddag weer opengaan.

Er is niemand gewond geraakt bij de brand. Het pretpark onderzoekt hoe de brand heeft kunnen ontstaan.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau