Deze partijen kunnen profiteren van zwevende kiezers (nu nog 70 procent)
Met name de kleinere partijtjes en de partijen die het nog niet zo goed doen, kunnen profiteren van het grote aantal zwevende kiezers.
70 procent
Maar liefst 70 procent van Nederlanders heeft nog geen idee wat ze in maart gaan stemmen. Goed nieuws voor de 'kleintjes' en de partijen die er nog niet goed voor staan, aldus politiek commentator Wouter de Winther in Goedemorgen Nederland.
Volgens De Winther hebben we het de afgelopen tijd nauwelijks over de inhoud gehad, maar alleen over wie met wie wil regeren. Daardoor zouden mensen nog moeilijk een keuze hebben kunnen maken, denkt hij.
Anders dan vroeger
Volgens Maurice de Hond is het een breuk met het verleden. Vroeger wisten de meeste mensen allang waar ze op gingen stemmen, emaar nu is dat voor het eerst omgekeerd: de meeste mensen hebben nog geen idee.