Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Vader achter tralies na beschermen dochter voor pedofiel

Redactie

Een vader die zijn 14-jarige dochter probeerde te beschermen voor een 46-jarige internetpedofiel, wordt verdacht van poging tot moord. Hij moet vandaag voor de rechter verschijnen.

'Politie was nalatig'De vader, de 51-jarige Mario uit Helmond, was erachter gekomen dat de pedo zich op internet voordeed als een tiener onder de naam ‘Jessie’ en contact zocht met zijn dochter.

De vader begon een zoektocht en had de chatpedo eerder opgespoord dan de politie, die hem zocht voor het overtreden van de voorwaarden bij zijn invrijheidstelling. “De politie was nalatig geweest in hun speurtocht”, aldus Nathalie Janssen, Mario’s ex-vrouw en moeder van het slachtoffertje. “Wat er verder is gebeurd weet ik niet. Dat hij hem een tik verkocht zal hebben, dat zal wel.” Hoe erg de pedo eraan toe is is onduidelijk. Volgens de Brabantse politie zou hij een hoofdwond en een bloedneus hebben. Wel moest hij na de vechtpartij naar het ziekenhuis.

'Drie keer gebeld'Volgens de moeder had dit allemaal niet hoeven gebeuren als de politie sneller ingreep. “Dat is wat de politie had moeten doen. Mario moest drie keer moest bellen en vervolgens kwamen ze nog niet.”

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau