Goedemorgen Nederland: nieuw seizoen met vertrouwde gezichten
Kijkers van Goedemorgen Nederland kunnen komend seizoen rekenen op vertrouwde gezichten op de vroege ochtend. Sam Hagens, Frank van Leeuwen, Fidan Ekiz en Wieger Hemmer worden de vaste presentatoren van het WNL-programma. Lisette Wellens verlaat WNL, net als Welmoed Sijtsma.
Lisette werkte 9 jaar bij WNL en was als vaste presentator van Goedemorgen Nederland voor veel kijkers een bekend gezicht in de ochtend. Ook maakte ze het economische programma Stand van Nederland Generatie Next en presenteerde ze op de radio interviewprogramma 't Wordt Nu Laat.
Lisette voelt dat het tijd is voor een nieuwe stap in haar carrière. Omdat die ontwikkelruimte binnen WNL op dit moment beperkt is, is in goed overleg besloten de samenwerking te beëindigen. "Lisette is een vrolijke, professionele, hardwerkende collega", zegt hoofdredacteur Kees Berghuis over haar vertrek. "Ze heeft veel betekend voor WNL. We gaan haar missen."
Lisette: "Ik ben heel blij met de kansen die ik binnen Omroep WNL heb gekregen en kijk terug op veel mooie jaren met fijne, bevlogen collega's. Maar nu is het tijd voor nieuwe avonturen."
WNL-hart
Afgelopen seizoen waren Fidan en Wieger al de vaste invallers. Zij krijgen nu een vaste plek. Wieger spreekt van "een prachtige, uitdagende vervolgstap binnen WNL". "Ik voel me hier al 15 jaar thuis", aldus de presentator. Ook Fidan is blij met de vaste plek: "Ik had nooit gedacht dat ik zo vroeg met zoveel plezier naar m'n werk zou gaan. Het is echt een heel fijn team om mee te werken."
Berghuis is tevreden dat het presentatieteam meteen weer op volle sterkte is. "Wieger en Fidan bleken een hele goede match met het programma. Ze hebben het WNL-hart op de juiste plaats en hebben een vaste plek in het team volop verdiend."
Talent
Berghuis gaat de komende tijd op zoek naar nieuwe invallers. Hij verwacht die op de eigen redactievloer te vinden. "We barsten van de goede mensen. We worden niet voor niets de kweekvijver van talent genoemd." Komend seizoen sluiten daardoor mogelijk nog een aantal jonge, nieuwe talenten aan als presentator van Goedemorgen Nederland.
Goedemorgen Nederland is weer te zien vanaf 31 augustus om 07:30 uur op NPO1.