Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd
Nederland

Schiphol voorziet drukte bij bagagehallen dinsdag om actie douane

Redactie

Schiphol waarschuwt voor lange wachtrijen en drukte rond de uitgang van de bagageclaimhal vanwege de actie van douaniers dinsdag op de luchthaven. Douaniers houden tussen 12.00 uur en 13.30 uur extra controles onder binnenkomende passagiers nadat ze hun ruimbagage hebben opgehaald.

De luchthaven meldt dat de actie wordt gehouden bij bagagehallen 3 en 4. Alle binnenkomende passagiers worden daar gecontroleerd. Normaal gesproken kunnen de mensen die niets aan te geven hebben gewoon doorlopen. De douaniers voeren actie omdat ze een hoger salaris voor ambtenaren willen. De vakbonden hebben bij de aankondiging al benadrukt dat de actie op de Rijksoverheid is gericht, niet op Schiphol.

"We begrijpen dat dit voor reizigers, die net een vlucht achter de rug hebben, vervelend is", meldt Schiphol. "We faciliteren het recht op demonstratie, waarbij we er alert op zijn dat alles veilig en ordelijk verloopt. Daar is dan alle inzet van Schiphol ook op gericht."

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau
d', { detail: data })); }); })();