Max Verstappen tijdens de Grand Prix in Zandvoort.
ANP
Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd
Nederland

Verstappen tweede in Dutch Grand Prix, zevende zege voor Piastri

Redactie

Max Verstappen heeft het publiek in Zandvoort niet kunnen verwennen met een vierde zege in de Dutch Grand Prix, maar wel met een gedurfd optreden. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull eindigde als tweede in een incidentrijke thuisrace. Hij profiteerde in de slotfase van het uitvallen van Lando Norris, die op de tweede plaats lag toen zijn McLaren het begaf met een olielek.

Oscar Piastri behaalde in zijn McLaren de overwinning. De Australiër reed van start tot finish aan de leiding en doorstond alle onderbrekingen met succes. Hij boekte al zijn zevende GP-zege van het seizoen. De kampioenschapsleider liep veel punten uit op teamgenoot Norris, terwijl Verstappen punten inliep op de onfortuinlijke Brit.

Er viel tijdens de race wat regen, maar die had nauwelijks invloed op het raceverloop. De Fransman Isack Hadjar van Racing Bulls reed verrassend naar de derde plaats.

Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau