Máxima duikt op in video met band Sister Sledge: 'Bij het Koningshuis gaat natuurlijk niks spontaan'
Koningin Máxima was zondag te gast bij een optreden van Sister Sledge in de Ziggo Dome. Achter de schermen zong de geboren Argentijnse een riedeltje mee met de Amerikaanse muziekgroep.
In glitterrok en met gouden oorbellen zong Máxima mee met de hit 'We Are Family'. "Leuk dat ze dat doet", reageert mastodont Onno Hoes op de bank in Goedemorgen Nederland op NPO 1. "Zie je nou hoe leuk de koningin kan zijn?"
Swingen
Ook schrijver en programmamaker Splinter Chabot geniet van het optreden van Máxima. "Ik vind het geweldig. Ik vind de monarchie heel leuk. Dat zij zo los is, lekker swingen met die dames, fantastisch toch?"
Hoes bevroedt dat er meer achter de video zit. "Ze weten ook wel wanneer ze de charme in de show moeten brengen. In de opmaat naar Koningsdag is dit ook wel heel slim. Bij het Koningshuis gaat natuurlijk niks spontaan, dat kan niet. Ik ben best voor het Koningshuis, maar er zijn ook grenzen."