Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd
Veiligheid

Israël voert nieuwe aanvallen uit op Libanon

Redactie

Het Israëlische leger heeft gisteren opnieuw Hezbollah-doelen in Libanon aangevallen. Het is de tweede golf van Israëlische aanvallen op zaterdag.

Door een aanval op de kuststad Tyrus is één persoon gedood en zijn zeven anderen gewond geraakt, verklaarde het Libanese ministerie van Volksgezondheid tegen staatsnieuwsagentschap NNA.

Eerder op zaterdag gaf de Israëlische premier Benjamin Netanyahu opdracht om tientallen doelen aan te vallen in Libanon. Hij deed dat in reactie op de lancering van een aantal raketten vanuit dat land, een paar uur eerder. Hezbollah zei met die aanvallen niets te maken te hebben.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau