Pak je regenkleding maar vast uit de kast, de herfst laat zich in volle glorie zien
Wie nog had gehoopt van een nazomer te kunnen genieten, komt bedrogen uit, voorlopig wordt het namelijk koud en behoorlijk nat.
Er zijn daarnaast zware windstoten op komst. Het KNMI heeft voor meerder provincies code geel afgekondigd voor vrijdag 0.00 tot 20.00 uur.
De windstoten komen uit het zuidwesten en kunnen snelheden bereiken van 75 tot negentig kilometer per uur. Langs de kust tot honderd kilometer per uur. Het weerinstituut zegt dat de windstoten gevaarlijke situaties veroorzaken, van schade tot rondvliegende voorwerpen en overlast in het verkeer.
Daarnaast blijft het tot diep in het weekend regenen. En niet een beetje motregen, maar hoosbuien. Had je nog geen regenjas, dan is nu dus het moment om er een aan te schaffen.