Tienjarige Daniël stond op het podium met Bruce Springsteen: ‘Hij was heel zweterig’
De man die we kennen van hits als Born to Run, The River en Dancing in the Dark blaast maandag 75 kaarsjes uit. Een van zijn grootste fans is de tienjarige Daniël Bergsma. Hij woonde al zeven concerten bij en heeft zelfs met The Boss op het podium mogen zingen.
Volgens vader Ilya moet Springsteen de jonge Daniël al vaker zijn opgevallen tijdens de concerten. "Hij staat altijd mee te zingen", vertelt vader Bergsma in Goedemorgen Nederland op NPO 1.
Daniël kreeg eerder al een mondharmonica van The Boss in Stockholm en een uniek gesigneerde plectrum cadeau. Maar de grootste verrassing was toen hij het podium op mocht komen en werd opgetild door de zanger. "Het voelde heel nat. Bruce was heel zweterig", vertelt hij glunderend.
Evangelische fans
Podcastmaker en Springsteen-fan Bas Louissen is jaloers, maar begrijpt Daniël volledig. "Ik heb een podcast over hem gemaakt. Het is altijd een beetje overdreven rond zijn fans, maar er zit iets evangelisch in dat je graag wilt dat andere mensen hem ook gaan zien."
Ontvang jij al onze gratis WNL-nieuwsbrief? Meld je hier aan en mis niets!
Deze zomer trad Springsteen met zijn E Street Band nog op in het Nijmeegse Goffertpark. Volgens Louissen doen geruchten de ronde dat Springsteen alweer een nieuwe tournee aan het plannen is. In welke vorm is nog even de vraag, want de leeftijd zal op een gegeven moment ook beperkingen opleveren. Maar, zo zegt Louissen, "hij zegt ook pas te stoppen als hij dood is".