Tekstgrootte
Artikel delen
  • Gekopieerd

Stoffelijk overschot vermiste automobilist gevonden in vijver

Redactie

In een visvijver aan de Stuifkensweg in Maastricht hebben hulpdiensten dinsdag het stoffelijk overschot gevonden van een automobilist die daar maandag in verdween. Volgens de politie gaat het om een 43-jarige man uit Buchten. Maandag hadden de hulpdiensten nog vergeefs naar de man gezocht.

De automobilist viel maandagochtend op toen hij aan het spookrijden was op de A2 bij Maastricht. Patrouillewagens van de politie probeerden de man tot stoppen te dwingen, maar dat lukte niet. Hij ging ervandoor. In Buchten zagen agenten hem op een voetpad rijden, waarna hij opnieuw op de vlucht sloeg. In Itteren reed zijn auto zich vast in een drassig weiland. De man stapte uit en rende een ijskoude visvijver in.

Hij dook weer op in het midden van de vijver, waar zich een eilandje bevindt. Daar negeerde hij oproepen van de politie en verdween even later onder water, om niet meer boven te komen. Hulpdiensten zetten een grote zoekactie op touw, vergeefs.

Om de zoekactie door duikers dinsdag mogelijk te maken werd de omgeving van de visvijver afgezet. Dit gebeurde vooral om ongewenste bezoekers te weren.

Het is niet duidelijk wat de rol van de politie was in deze zaak. Aanvankelijk liet de politie weten dat er sprake was van een achtervolging, maar later trok de politie dit weer in.

De politie doet verder geen mededelingen over deze zaak. "Het onderzoek is gesloten", aldus een woordvoerster.


Ook de moeite waard
Meest gelezen
Korte WNL video's
Meer van WNL
Steun WNL

Word lid. Het telt.

Waardeert u onze programma's? Steun WNL dan met de jaarlijkse bijdrage van slechts €8,50, de wettelijk minimale verplichte bijdrage voor omroepen.

Hiermee helpt u ons journalistieke geluid te behouden en voorkomt u dat WNL zijn publieke status en zendtijd verliest.

€ 8,50 per jaar

Word lid van WNL
Goedemorgen Nederland Op Zondag Stand van Nederland Café Kockelmann In de kantine Sven op 1 Het Misdaad- bureau